Oferta specjalna dla rodziców

Dlaczego tylko dzieci mają się świetnie bawić?

W tym roku mamy specjalną ofertę dla rodziców!

Każdy rodzic, którego dziecko uczęszcza na kurs w Global Village może zapisać się na jeden z naszych kursów dla dorosłych i otrzymać nawet 50% zniżki.

To jedynie 265zł za semestr za 32 godziny nauki (zaledwie 8,28zł za godzinę!). W ofercie mamy również krótkie kursy języka biznesowego oraz wakacyjnego, jak również zajęcia indywidualne oraz grupowe.

* Rabat przysługuje jednemu z rodziców na jedno zapisane dziecko. Promocja dotyczy wyłącznie kursów grupowych, gdzie w grupie znajduje się co najmniej pięciu słuchaczy.

Global Village Linguimpics 2016r

The Linguimpics are a 5-round, 5-week online English language competition for GV students from Starachowice, Skarzysko and Kielce, on our Moodle website. Each round runs for about a week. Points from all rounds are added together to decide the winner at each level. The more rounds you enter, the more your chance of winning.

More information from your school reception.

 

Wakacje z językiem angielskim 2016r

GV Online Linguimpics 2015

Mamy zwycięzców! Po pięciotygodniowych zmaganiach uczniow szkół Global Village w całym regionie,finałowe wyniki konkursu GV Linguimpics 2015 zostały ogłoszone.

Brawa należą się wszystkim uczestnikom,którzy wzieli udział w konkursie,w szczególności zwycięzcom  poszczególnych poziomów.

Gratulacje dla: Jakuba (J1),Magdy (G2), Oli (G2),Pawła (G3),Martyny (GL4),Zuzi (F21), Adriana (F21) i Kasi (A1) z GV Starachowice,którzy byli najlepsi spośród uczestników na danym poziomie.Certyfikaty oraz nagrody dla zwycięzców już w krótce!

GV Online Linguimpics – to coroczny,internetowy konkurs języka angielskiego,który odbywa sie od 2012 r. Uczniowie GV ze Starachowic,Kielc i Skarżyska Kam.biorą udział w pięciu rundach konkursu,suma punktów z poszczególnych rund decyduje o zwycięzcy.Celem jest zachęcenie uczniów do nauki angielskiego w wolnym czasie – udowodniono,iż regularny kontakt z językiem jest kluczowym czynnikiem w skutecznym jego opanowaniu .

W tym roku w konkursie wzięło udział  ponad 80 uczniów.

-----------------------------

The winners are in! After five weeks of competition between students at GV schools across the region, the final results of the GV Linguimpics 2015 have been announced. Well done to all students who took part and to the winners for each level.

Congratulations especially to Jakub (J1), Magda (G2), Ola (G2), Pawel (G3), Martyna (GL4), Zuzia (F1), Adrian (F1) and Kasia (A1) from GV Starachowice who won their levels. Certificates and prizes will arrive shortly!

The GV Online Linguimpics are an annual online language competition first held in 2012 to which GV students from Starachowice, Kielce and Skarszysko are invited to enter. Students take part in various rounds with the points from each added together to decide the final winners. The aim of the competition, as well as hopefully being fun, is to encourage students to do a little in English at home every week - it is a proven fact that regular exposure to language over a period of time is a key factor in effective language learning. This year over 80 students took part in the competition.

Mamy zwycięzców! Po pięciotygodniowych zmaganiach uczniow szkół Global Village w całym regionie,finałowe wyniki konkursu GV Linguimpics 2015 zostały ogłoszone.

Kolonię z językiem angielskim

Zapraszamy na kolonię z językiem angielskim! Więcej informacji z sekretariatu szkoły.

Zapisy na semestr wiosenny

Zapisy na semestr wiosenny w Szkole Języka Angielskiego Global Village już rozpoczęte!

Oferujemy kursy języka angielskiego dla:
- Przedszkolaków (4-6 lat)
- Uczniów Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Liceum
- Maturzystów oraz Studentów
- Dorosłych (zajęcia indywidualne lub grupowe)

Więcej informacji : 41-273-15-05 (15:00-20:00) lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Aktualności:

-------------------------------------------------------

✍️ Wstępne zapisy na rok szkolny 2024-5 już otwarte! ✍️
Bieżący rok szkolny wkracza w ostatnie dwa miesiące, wstępna rezerwacja jest otwarta dla uczniów, którzy chcą kontynuować (lub dołączyć do nas!) w roku szkolnym 2024/5. Gwarantuje to miejsce na nowy rok szkolny. Miejsca można rezerwować niezobowiązująco, bez konieczności dokonywania płatności aż we wrześniu.
☎️ Rezerwacja dostępna jest: osobiście w sekretariacie, telefonicznie, drogą mailową lub online http://rekrutacjastarachowice.gv.edu.pl.
 
Insta Reenrolment
 
‐-‐-------------------------------------------------------------------------------------------------
 
wiadomość! Świętując 30-lecie naszej szkoły, dziś publikujemy szczegóły i otwieramy rezerwacje na nasze dwa zagraniczne wyjazdy w 2024 roku.
 
Both2
🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 Szkolna wycieczka do Wielkiej Brytanii - Londyn 2024 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧
Po pierwsze, w lutym 2024r. nasza pierwsza,od wielu lat, szkolna wycieczka do Wielkiej Brytanii. Zapraszamy wszystkich naszych uczniów w wieku 9-19 lat do przyłączenia się do nas i spędzenia sześciu dni na zwiedzaniu najważniejszych miejsc, które stolica UK ma do zaoferowania. Zakwaterowanie w centrum miasta w hostelu z łazienkami, w odległości krótkiego spaceru od wszystkich głównych atrakcji, a program zwiedzania i zaplanowanych zajęć mamy napięty, aby jak najlepiej wykorzystać nasz czas. Dlaczego warto przyłączyć się do nas?
💂 1. Zobaczysz wszystkie najsłynniejsze miejsca, jakie Londyn ma do zaoferowania - od możliwości zrobienia zdjęcia Big Bena, przez przejażdżkę podniebnym London Eye, po spotkanie z gwiazdami w Madame Tussauds.
💬 2. Skonfrontujesz swoje umiejętności językowe w realnych sytuacjach podczas zwiedzania, zakupów, a może nawet degustacji słynnego angielskiego dania - ryby z frytkami!
😎 3. Zrelaksujesz się z przyjaciółmi ze szkoły językowej, ciesząc się zimową przerwą w zajęciach i zagranicznym pobytem.
🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 Wakacyjna Nauka za Granicą 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧
Po drugie, w lipcu i sierpniu 2024, będziemy współpracować z Ardmore Language Schools, jednym z wiodących brytyjskich organizatorów kursów językowych dla młodzieży, aby zaoferować uczniom 1, 2, 3, 4, 5 lub 6-tygodniowy kurs wakacyjny w Wielkiej Brytanii w prestiżowej szkole z internatem - King Edward's School - położonej w pięknej okolicy Surrey, 90 minut od Londynu. Oprócz zakwaterowania i pełnego wyżywienia, w pakiecie każdy uczeń otrzymuje 15 godzin nauki języka tygodniowo oraz bogaty program zajęć i wycieczek. Dzięki niesamowitej mieszance narodowości z ponad 20 krajów świata, szkoła oferuje zdobycie tradycyjnyego angielskiego doświadczenia w wyjątkowym, międzynarodowym środowisku. Kilka powodów dlaczego warto wysłać dziecko do szkoły wakacyjnej w Wielkiej Brytanii:
🗣 1. Rozwijanie umiejętności językowych - szansa na połączenie nauki w klasie z wykorzystaniem swoich umiejętności w codziennym życiu - używanie języka angielskiego będzie nieodzowne w każdej części dnia - nawiązywanie przyjaźni, robienie zakupów, odwiedzanie atrakcji.
😎 2. Budowanie pewności siebie – weryfikacja, tego, jak ciężka praca, którą wkładają w naukę języka, owocuje w bezpośredniej komunikacji z ludźmi z całego świata – To jest niezwykle motywujące!
😄 3. Doświadczenie na całe życie - poznanie uczniów z rożnych zakątków świata, zwiedzanie światowej sławy atrakcji, podejmowanie nowych wyzwań, wymagających wyjścia poza bezpieczną strefę komfortu przy jednoczesnym rozwijaniu własnego światopoglądu.
Dzięki ponad 59-letniemu doświadczeniu w branży międzynarodowych wakacyjnych szkół językowych, możesz mieć pewność, że uczniowie dołączający do nas i naszej partnerskiej szkoły otrzymają najwyższej jakości opiekę i zdobędą doświadczenie, które zapamiętają na zawsze!
🤙 Liczba miejsc jest ograniczona i dostępna na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać więcej informacji, w tym ceny.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 School Year 2023-24

 
Facebook Advert 2023
 
-------------------------------------------------------

Oferta specjalna dla rodziców

advert 6 parentsOferta specjalna dla rodziców. Dlaczego tylko dzieci mają się świetnie bawić? W tym roku mamy specjalną ofertę dla rodziców!

Każdy rodzic, którego dziecko uczęszcza na kurs w Global Village może zapisać się na jeden z naszych kursów dla dorosłych i otrzymać nawet 50% zniżki. To jedynie 610zł za rok szkolny za 64 godziny nauki (zaledwie 9,53zł za godzinę!). W ofercie mamy również krótkie kursy języka biznesowego oraz wakacyjnego, jak również zajęcia indywidualne oraz grupowe.

* Rabat przysługuje jednemu z rodziców na jedno zapisane dziecko. Promocja dotyczy wyłącznie kursów grupowych, gdzie w grupie znajduje się co najmniej pięciu słuchaczy.

-------------------------------------------------------

 

For students from Ukraine

🇺🇦 Wszystkim dzieciom oraz nastolatkom, którzy musieli opuścić swój dom w Ukrainie z powodu rosyjskiej inwazji, a znaleźli schronienie w naszym mieście bądź regionie i mają chęć kontynuowania nauki języka angielskiego, oferujemy nieodpłatny kurs w szkole Global Village do końca tego roku szkolnego. W ten sposób mamy nadzieję odciążyć rodziców, którzy zyskają czas dla siebie, oraz zapewnić dzieciom i młodzieży możliwość wspólnego spędzania czasu z ich polskimi rówieśnikami. Będzie to również doskonała okazja do używania języka angielskiego jako wspólnego medium komunikacji dla obu stron. W razie potrzeby zapewnimy osobę znającą język ukraiński jako wsparcie - np. dla najmłodszych dzieci. Jeżeli znają Państwo kogoś, kto może być zainteresowany naszą ofertą, prosimy o przekazanie naszych danych oraz zachęcamy do kontaktu.
---------------------------
🇺🇦 For any Ukrainian child or teenager who has had to leave their home due to the invasion, moves to our city/area and wishes to continue their English studies, we would be very happy for them to join us at Global Village in this school year free of charge. This will allow parents some time for themselves, the children to socialise with and get to know others and all students to be able to converse in a mutual second language. If need be e.g. for young children, we will be able to find a Ukrainian speaker to assist. If you know of anyone who might be interested in this, please pass on our contact details.
--------------------------------------------
 

 

Wiadomość Od Dyrektora 2

Polish Flag    british-flag

 

Witamy w starachowickiej szkole Global Village.

Od momentu założenia szkoły w 1994 roku pomogliśmy opanować i udoskonalić język angielski tysiącom słuchaczy wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Obecnie zdarza się, iż nauczamy dzieci naszych byłych uczniów i kto wie, być może uda nam się ,,dochować” własnych wnuków.

Dlaczego warto uczyć się z nami języka angielskiego? 

Potwierdzony wieloletni sukcesdymek
Kontakt z prawdziwym angielskimdymek
Sukces naszych słuchaczy naszym głównym celemdymek
Nacisk na nauczanie i uczenie siędymek

 

Nauczanie języka obcego jest obecnie na bardzo ciekawym etapie. Nigdy wcześniej studenci nie mieli takiego dostępu do informacji i języka online, nigdy wcześniej nauczyciele nie mieli tak wielu narzędzi do pracy. To cudowna możliwość dla każdego zaangażowanego w tę dziedzinę. Ale technologia szybko staje się przestarzała, świeżo pomalowane ściany bledną, a materiały dydaktyczne stają się nieaktualne. Co w takiej sytuacji pozostaje? Nauczyciel i uczeń. Nigdy nie będzie żadnego substytutu dla efektywnego, inspirującego nauczania. Jest to dar, który procentuje przez całe życie uczącego się.

Właśnie to, mam nadzieję, możemy ci zaoferować. Skuteczne, inspirujące nauczanie realizowane przez zaangażowanych nauczycieli w nowoczesnych dobrze wyposażonych  salach; materiały i pomoce naukowe uważnie i selektywnie wybrane tak aby dać ci najlepszą szansę udoskonalenia twoich umiejętności językowych. Mamy kursy dopasowane do każdego wieku i poziomu, a nasz personel może doradzić ci co jest dla ciebie najbardziej odpowiednie. Mam nadzieję, że zdecydujesz dołączyć do nas.

Z poważaniem,

Sig

Stuart Mills 

Dyrektor, Global Village Starachowice