Oferta specjalna dla rodziców

Dlaczego tylko dzieci mają się świetnie bawić?

W tym roku mamy specjalną ofertę dla rodziców!

Każdy rodzic, którego dziecko uczęszcza na kurs w Global Village może zapisać się na jeden z naszych kursów dla dorosłych i otrzymać nawet 50% zniżki.

To jedynie 265zł za semestr za 32 godziny nauki (zaledwie 8,28zł za godzinę!). W ofercie mamy również krótkie kursy języka biznesowego oraz wakacyjnego, jak również zajęcia indywidualne oraz grupowe.

* Rabat przysługuje jednemu z rodziców na jedno zapisane dziecko. Promocja dotyczy wyłącznie kursów grupowych, gdzie w grupie znajduje się co najmniej pięciu słuchaczy.

Global Village Linguimpics 2016r

The Linguimpics are a 5-round, 5-week online English language competition for GV students from Starachowice, Skarzysko and Kielce, on our Moodle website. Each round runs for about a week. Points from all rounds are added together to decide the winner at each level. The more rounds you enter, the more your chance of winning.

More information from your school reception.

 

Wakacje z językiem angielskim 2016r

GV Online Linguimpics 2015

Mamy zwycięzców! Po pięciotygodniowych zmaganiach uczniow szkół Global Village w całym regionie,finałowe wyniki konkursu GV Linguimpics 2015 zostały ogłoszone.

Brawa należą się wszystkim uczestnikom,którzy wzieli udział w konkursie,w szczególności zwycięzcom  poszczególnych poziomów.

Gratulacje dla: Jakuba (J1),Magdy (G2), Oli (G2),Pawła (G3),Martyny (GL4),Zuzi (F21), Adriana (F21) i Kasi (A1) z GV Starachowice,którzy byli najlepsi spośród uczestników na danym poziomie.Certyfikaty oraz nagrody dla zwycięzców już w krótce!

GV Online Linguimpics – to coroczny,internetowy konkurs języka angielskiego,który odbywa sie od 2012 r. Uczniowie GV ze Starachowic,Kielc i Skarżyska Kam.biorą udział w pięciu rundach konkursu,suma punktów z poszczególnych rund decyduje o zwycięzcy.Celem jest zachęcenie uczniów do nauki angielskiego w wolnym czasie – udowodniono,iż regularny kontakt z językiem jest kluczowym czynnikiem w skutecznym jego opanowaniu .

W tym roku w konkursie wzięło udział  ponad 80 uczniów.

-----------------------------

The winners are in! After five weeks of competition between students at GV schools across the region, the final results of the GV Linguimpics 2015 have been announced. Well done to all students who took part and to the winners for each level.

Congratulations especially to Jakub (J1), Magda (G2), Ola (G2), Pawel (G3), Martyna (GL4), Zuzia (F1), Adrian (F1) and Kasia (A1) from GV Starachowice who won their levels. Certificates and prizes will arrive shortly!

The GV Online Linguimpics are an annual online language competition first held in 2012 to which GV students from Starachowice, Kielce and Skarszysko are invited to enter. Students take part in various rounds with the points from each added together to decide the final winners. The aim of the competition, as well as hopefully being fun, is to encourage students to do a little in English at home every week - it is a proven fact that regular exposure to language over a period of time is a key factor in effective language learning. This year over 80 students took part in the competition.

Mamy zwycięzców! Po pięciotygodniowych zmaganiach uczniow szkół Global Village w całym regionie,finałowe wyniki konkursu GV Linguimpics 2015 zostały ogłoszone.

Kolonię z językiem angielskim

Zapraszamy na kolonię z językiem angielskim! Więcej informacji z sekretariatu szkoły.

Zapisy na semestr wiosenny

Zapisy na semestr wiosenny w Szkole Języka Angielskiego Global Village już rozpoczęte!

Oferujemy kursy języka angielskiego dla:
- Przedszkolaków (4-6 lat)
- Uczniów Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Liceum
- Maturzystów oraz Studentów
- Dorosłych (zajęcia indywidualne lub grupowe)

Więcej informacji : 41-273-15-05 (15:00-20:00) lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Aktualności:

-------------------------------------------------------

Drodzy Państwo!

Niniejszym informuję, że zgodnie z rozporządzeniem rządu o zamknięciu placówek edukacyjnych w celach prewencyjnych przed rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19.

W dniach 12 marca - 7 czerwca zajęcia w Global Village nie będą się odbywały.

---------

Update - 25-05-2020

 

Szanowni Rodzice/Opiekunowie,

Mam nadzieję, że pozostajecie Państwo wszyscy zdrowi i bezpieczni.

Jak wszystkim wiadomo, decyzją MEN szkoły pozostają nadal zamknięte do 7 czerwca. Chcę poinformować Państwa, iż nasza szkoła również „fizycznie” pozostaje zamknięta co najmniej do dnia 7 czerwca. 

Podczas gdy sytuacja nieco ulega poprawie i następuje częściowe złagodzenie restrykcji w szkołach państwowych, nadal nie ma jasnych zaleceń rządowych co do ponownego otwierania prywatnych szkół językowych. Ponadto, jest wysoce prawdopodobne, że nie wszyscy uczniowie będą mogli, lub wyrażą chęć powrotu do szkoły. Bezpieczeństwo naszych uczniów jest dla nas najważniejsze, więc uważamy, że najrozsądniejszym rozwiązaniem w tej chwili jest pozostanie w systemie nauki online. Jednak cały czas monitorujemy sytuację i jeżeli będzie możliwe otwarcie szkół przed końcem roku szkolnego mamy opracowany plan powrotu, tak aby zminimalizować wszelkie ryzyko zakażenia.

Jak już wcześniej informowaliśmy, dla grup, które nie zrealizowały pakietu godzin przewidzianych w umowie, przedłużymy rok szkolny do końca czerwca. W miarę możliwości zaległe godziny zostaną zrealizowane w czasie zajęć w drugiej połowie czerwca - grupy zostaną poinformowane o terminach dodatkowych zajęć przez lektorów prowadzących. Aktualny harmonogram zajęć na każdy tydzień jest publikowany na Facebooku i na platformie Moodle.

- W niewielkiej liczbie przypadków może zaistnieć sytuacja, że nie będziemy w stanie nadrobić zaległości i zrealizować wszystkich godzin. W tym przypadku kwota za każdą godzinę niezrealizowanych zajęć będzie odliczana od ceny kursu i zwrócona przelewem bankowym, bądź zostanie przeniesiona na konto słuchacza na następny rok szkolny, zgodnie z życzeniem klienta.

- Tegoroczne egzaminy końcowe dla grup J3-J6 i T2-T4 będą przeprowadzone w formie testów komputerowych, które uczniowie będą mogli rozwiązać bez wychodzenia z domu. Nasze testy koncentrują się na wykorzystaniu nabytych umiejętności, a nie na recytowaniu wiedzy książkowej, co za tym idzie, wyniki odzwierciedlają cały proces postępów każdego ucznia. Nauczyciele uzgodnią z grupami dogodny termin przeprowadzenia tych testów. Egzaminy końcowe oprócz zapewnienia kontaktu z językiem są formą motywacji uczniów do nauki, co zapewne jest trudniejsze w czasie zdalnego nauczania. Ocena za umiejętność mówienia będzie wystawiana na podstawie postępów ucznia w ciągu całego roku szkolnego.

Uczniowie, którzy z różnych powodów nie brali udziału w lekcjach online nie będą obciążani finansowo za te godziny, a ich płatności będą odpowiednio zaktualizowane. Oczywiście zapraszamy tych uczniów do wznowienia nauki w naszej szkole, tak szybko ,jak to to będzie możliwe w normalnym trybie.

W pierwszych dniach czerwca poinformujemy Państwa o decyzji co do pozostałych tygodni roku szkolnego, jak również przekażemy informacje o przerwie wakacyjnej oraz o rozpoczęciu rejestracji na (miejmy nadzieję, bardziej normalny!) rok szkolny 2020/21.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących płatności, sytuacji z godzinami dla poszczególnych grup lub innych kwestii jesteśmy do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny w godzinach pracy sekretariatu (15.30-18.00).

Z poważaniem,

Zespół Global Village

--------------------------------------------------------------------------

 

Wiadomość Od Dyrektora 2

Polish Flag    british-flag

 

Witamy w starachowickiej szkole Global Village.

Od momentu założenia szkoły w 1994 roku pomogliśmy opanować i udoskonalić język angielski tysiącom słuchaczy wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Obecnie zdarza się, iż nauczamy dzieci naszych byłych uczniów i kto wie, być może uda nam się ,,dochować” własnych wnuków.

Dlaczego warto uczyć się z nami języka angielskiego? 

Potwierdzony wieloletni sukcesdymek

Kontakt z prawdziwym angielskimdymek

Sukces naszych słuchaczy naszym głównym celemdymek

Nacisk na nauczanie i uczenie siędymek

Nauczanie języka obcego jest obecnie na bardzo ciekawym etapie. Nigdy wcześniej studenci nie mieli takiego dostępu do informacji i języka online, nigdy wcześniej nauczyciele nie mieli tak wielu narzędzi do pracy. To cudowna możliwość dla każdego zaangażowanego w tę dziedzinę. Ale technologia szybko staje się przestarzała, świeżo pomalowane ściany bledną, a materiały dydaktyczne stają się nieaktualne. Co w takiej sytuacji pozostaje? Nauczyciel i uczeń. Nigdy nie będzie żadnego substytutu dla efektywnego, inspirującego nauczania. Jest to dar, który procentuje przez całe życie uczącego się.

Właśnie to, mam nadzieję, możemy ci zaoferować. Skuteczne, inspirujące nauczanie realizowane przez zaangażowanych nauczycieli w nowoczesnych dobrze wyposażonych  salach; materiały i pomoce naukowe uważnie i selektywnie wybrane tak aby dać ci najlepszą szansę udoskonalenia twoich umiejętności językowych. Mamy kursy dopasowane do każdego wieku i poziomu, a nasz personel może doradzić ci co jest dla ciebie najbardziej odpowiednie. Mam nadzieję, że zdecydujesz dołączyć do nas.

Z poważaniem,

Sig

Stuart Mills 

Dyrektor, Global Village Starachowice