Oferta specjalna dla rodziców

Dlaczego tylko dzieci mają się świetnie bawić?

W tym roku mamy specjalną ofertę dla rodziców!

Każdy rodzic, którego dziecko uczęszcza na kurs w Global Village może zapisać się na jeden z naszych kursów dla dorosłych i otrzymać nawet 50% zniżki.

To jedynie 265zł za semestr za 32 godziny nauki (zaledwie 8,28zł za godzinę!). W ofercie mamy również krótkie kursy języka biznesowego oraz wakacyjnego, jak również zajęcia indywidualne oraz grupowe.

* Rabat przysługuje jednemu z rodziców na jedno zapisane dziecko. Promocja dotyczy wyłącznie kursów grupowych, gdzie w grupie znajduje się co najmniej pięciu słuchaczy.

Global Village Linguimpics 2016r

The Linguimpics are a 5-round, 5-week online English language competition for GV students from Starachowice, Skarzysko and Kielce, on our Moodle website. Each round runs for about a week. Points from all rounds are added together to decide the winner at each level. The more rounds you enter, the more your chance of winning.

More information from your school reception.

 

Wakacje z językiem angielskim 2016r

GV Online Linguimpics 2015

Mamy zwycięzców! Po pięciotygodniowych zmaganiach uczniow szkół Global Village w całym regionie,finałowe wyniki konkursu GV Linguimpics 2015 zostały ogłoszone.

Brawa należą się wszystkim uczestnikom,którzy wzieli udział w konkursie,w szczególności zwycięzcom  poszczególnych poziomów.

Gratulacje dla: Jakuba (J1),Magdy (G2), Oli (G2),Pawła (G3),Martyny (GL4),Zuzi (F21), Adriana (F21) i Kasi (A1) z GV Starachowice,którzy byli najlepsi spośród uczestników na danym poziomie.Certyfikaty oraz nagrody dla zwycięzców już w krótce!

GV Online Linguimpics – to coroczny,internetowy konkurs języka angielskiego,który odbywa sie od 2012 r. Uczniowie GV ze Starachowic,Kielc i Skarżyska Kam.biorą udział w pięciu rundach konkursu,suma punktów z poszczególnych rund decyduje o zwycięzcy.Celem jest zachęcenie uczniów do nauki angielskiego w wolnym czasie – udowodniono,iż regularny kontakt z językiem jest kluczowym czynnikiem w skutecznym jego opanowaniu .

W tym roku w konkursie wzięło udział  ponad 80 uczniów.

-----------------------------

The winners are in! After five weeks of competition between students at GV schools across the region, the final results of the GV Linguimpics 2015 have been announced. Well done to all students who took part and to the winners for each level.

Congratulations especially to Jakub (J1), Magda (G2), Ola (G2), Pawel (G3), Martyna (GL4), Zuzia (F1), Adrian (F1) and Kasia (A1) from GV Starachowice who won their levels. Certificates and prizes will arrive shortly!

The GV Online Linguimpics are an annual online language competition first held in 2012 to which GV students from Starachowice, Kielce and Skarszysko are invited to enter. Students take part in various rounds with the points from each added together to decide the final winners. The aim of the competition, as well as hopefully being fun, is to encourage students to do a little in English at home every week - it is a proven fact that regular exposure to language over a period of time is a key factor in effective language learning. This year over 80 students took part in the competition.

Mamy zwycięzców! Po pięciotygodniowych zmaganiach uczniow szkół Global Village w całym regionie,finałowe wyniki konkursu GV Linguimpics 2015 zostały ogłoszone.

Kolonię z językiem angielskim

Zapraszamy na kolonię z językiem angielskim! Więcej informacji z sekretariatu szkoły.

Zapisy na semestr wiosenny

Zapisy na semestr wiosenny w Szkole Języka Angielskiego Global Village już rozpoczęte!

Oferujemy kursy języka angielskiego dla:
- Przedszkolaków (4-6 lat)
- Uczniów Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Liceum
- Maturzystów oraz Studentów
- Dorosłych (zajęcia indywidualne lub grupowe)

Więcej informacji : 41-273-15-05 (15:00-20:00) lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Aktualności:

-------------------------------------------------------

Drodzy Państwo!

Niniejszym informuję, że zgodnie z rozporządzeniem rządu o zamknięciu placówek edukacyjnych w celach prewencyjnych przed rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19.

W dniach 12 marca - 12 kwietnia zajęcia w Global Village nie będą się odbywały.

---------

Update - 25-03-2020

Drodzy Rodzice/Opiekunowie/Uczniowie,

Mamy nadzieję, że czują się Państwo dobrze w tym trudnym dla nas wszystkich okresie, i nie będą Państwo mieli nic przeciwko, że podzielę się najnowszymi, podejmowanymi przez nas działaniami.

Tak długo jak musimy pozostać fizycznie odizolowani, naszym celem jest zrobić wszystko co w naszej mocy, aby zapewnić wszystkim naszym słuchaczom alternatywne metody uczenia się.

Liczę na zrozumienie z Państwa strony, iż tak naprawdę nie mieliśmy czasu na zaplanowanie tych aktywności, więc zajmie nam to trochę czasu, jednocześnie zapewniamy, że każdego dnia uzupełniamy naszą bazę e-learningową dodając kolejne pomysły uczenia się na odległość. Prosimy o cierpliwość w czasie, kiedy rozwijamy tą „nową rzeczywistość”, mamy nadzieję, że w niewielkim stopniu możemy pomóc wspierać dzieci w tym bardzo niepokojącym dla nich czasie.

Ostatni tydzień (16-22 marca):
- Lekcje dla grup: Matura (M), Proficiency (P), Advanced (A), First Certificate (F), Upper-Intermediate (T4) and Intermediate (T3) – odbyły się online. Jesteśmy przekonani, że kontynuowanie lekcji bezpośrednio z nauczycielem (chociaż dzieje się to na ekranie) jest najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji. Pracujemy nad tym, aby wdrożyć tą formę nauczania dla wszystkich grup.
- Aby umożliwić uczniom łatwiejszą komunikację utworzyliśmy na Facebooku grupę dla naszych słuchaczy. Nie mniej jednak, zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy są, bądź nie wszyscy chcą być na Facebooku, więc od przyszłego tygodnia wszystkie informacje znajdą Państwo także na naszej platformie Moodle.
- W weekend na platformie Moodle został dodany obszerny zestaw materiałów edukacyjnych dla grup dorosłych (D2, D3, D4). Ćwiczenia te pomogą powtórzyć Państwu zrealizowany do tej pory materiał
- Dla grup: K, J1, J2, J3, J4 i J5 dodana została pierwsza partia dodatkowych materiałów – znajdą tam Państwo: gry, piosenki, fragmenty filmów – mam nadzieję, że spodobają się naszym młodszym słuchaczom.
Ćwiczenia te można znaleźć na platformie Moodle (www.moodle.gv.edu.pl), do której dostęp można uzyskać po zalogowaniu za pomocą nazwy użytkownika i hasła ( jeśli nie posiadają Państwo loginu i hasła proszę o informację email - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

W tym tygodniu (23-30 marca)
- Zajęcia online dla grup M, P, A, F, T4 i T3 – będą kontynuowane, tak jak w zeszłym tygodniu.
- Uczniowie z grup (T2) pre-Intermediate , (J6) oraz dorośli (D) – po ustaleniu terminu wyślemy do Państwa zaproszenia na lekcje online wraz z informacją o tym, w jaki sposób można się zalogować.
- Próbne egzaminy Cmabridge – odbędą się online, Szczegóły dotyczące daty i godziny tych egzaminow zostaną ogłoszone w poniedziałek podczas lekcji.
- Sukcesywnie będziemy uzupełniać naszą platformę Moodle o ćwiczenia dla grup: K, J1, J2, J3, J4 i J5.
- Na platformie Moodle znajdziecie teraz forum dla każdej z grup (http://moodle.gv.edu.pl/mod/forum/view.php?id=362). Uczniowie (a także ich rodzice) mogą zalogować się i otrzymywać aktualne wiadomości, materiały do ćwiczeń wysyłane przez nauczycieli oraz mogą kontaktować się z nauczycielem, wysyłając rozwiązane zadania bądź publikując pytania. Forum dostępne jest dla słuchaczy wszystkich grup, szczególnie jednak skierowane jest do grup naszych juniorów.
- Wszelkie nowości będą się pojawiać zarówno w naszej grupie na Facebooku, na naszej stronie internetowej, jak i za pomocą linków na platformie  Moodle.
- Trwa międzynarodowa olimpiada językowa Linguimpics (wraz z uczniami szkół z Grecji i Serbii)- Runda 2  pozostanie otwarta do środy 25 marca (do godziny 24:00).Bezpośrednio po zakończeniu Rundy 2, rozpoczynamy Rundę 3. Gratulujemy ponad 30 uczniom z Global Village - świetne wyniki!

Ostatnie dwie sprawy:
1. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy uczniowie mają dostęp do internetu, co za tym idzie uczestniczenie w lekcjach online jest utrudnione. Staramy się korzystać z programów online, które są bezpłatne dla studentów i łatwo dostępne. Zapewniamy jednak, że jeśli jakikolwiek uczeń nie będzie mógł uzyskać dostępu do lekcji online, nauczyciel z przyjemnością omówi nowy materiał, gdy tylko będzie to możliwe.
2. Otrzymujemy pytania dotyczące płatności: Rozumiemy, że jest to trudny czas dla nas wszystkich, zarówno dla Państwa jak i dla nas. W przypadku uczniów, którzy nie mają lekcji w systemie online, możliwe jest opóźnienie płatności do czasu powrotu do szkoły. Uczniowie, którzy korzystają z lekcji online oraz Ci, którzy mają zaległe raty do zapłaty prosimy o dokonywanie wpłat przelewem na konto bankowe szkoły jeśli to możliwe.

W przypadku pytań prosimy o kontakt emailowy za pośrednictwem poczty elektronicznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Dołożymy wszelkich starań, aby informować Państwa na bieżąco, prosimy o kontakt jeśli będziemy mogli pomóc.

Życzymy Państwu dużo zdrowia

Z poważaniem,

Stuart

-------------------------------------------------------

Rok szkolny 2019-20 - zarejestruj się tutaj!

-------------------------------------------------------

Linguimpics Success!

The 8th annual International Online Linguimpics took place during April with schools taking part from Poland, Serbia, Cyprus and Greece. Congratulations to all entrants especially GV students Sandra (J2), Jacek (T3), Angelika (T4) and Ola (A2) who won their respective levels!

-------------------------------------------------------

Oferta specjalna dla rodziców  

--------------------------------------------------------------------------

 

Wiadomość Od Dyrektora 2

Polish Flag    british-flag

 

Witamy w starachowickiej szkole Global Village.

Od momentu założenia szkoły w 1994 roku pomogliśmy opanować i udoskonalić język angielski tysiącom słuchaczy wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Obecnie zdarza się, iż nauczamy dzieci naszych byłych uczniów i kto wie, być może uda nam się ,,dochować” własnych wnuków.

Dlaczego warto uczyć się z nami języka angielskiego? 

Potwierdzony wieloletni sukcesdymek

Kontakt z prawdziwym angielskimdymek

Sukces naszych słuchaczy naszym głównym celemdymek

Nacisk na nauczanie i uczenie siędymek

Nauczanie języka obcego jest obecnie na bardzo ciekawym etapie. Nigdy wcześniej studenci nie mieli takiego dostępu do informacji i języka online, nigdy wcześniej nauczyciele nie mieli tak wielu narzędzi do pracy. To cudowna możliwość dla każdego zaangażowanego w tę dziedzinę. Ale technologia szybko staje się przestarzała, świeżo pomalowane ściany bledną, a materiały dydaktyczne stają się nieaktualne. Co w takiej sytuacji pozostaje? Nauczyciel i uczeń. Nigdy nie będzie żadnego substytutu dla efektywnego, inspirującego nauczania. Jest to dar, który procentuje przez całe życie uczącego się.

Właśnie to, mam nadzieję, możemy ci zaoferować. Skuteczne, inspirujące nauczanie realizowane przez zaangażowanych nauczycieli w nowoczesnych dobrze wyposażonych  salach; materiały i pomoce naukowe uważnie i selektywnie wybrane tak aby dać ci najlepszą szansę udoskonalenia twoich umiejętności językowych. Mamy kursy dopasowane do każdego wieku i poziomu, a nasz personel może doradzić ci co jest dla ciebie najbardziej odpowiednie. Mam nadzieję, że zdecydujesz dołączyć do nas.

Z poważaniem,

Sig

Stuart Mills 

Dyrektor, Global Village Starachowice