• Baner
  • Starachowice

         Szkoła GV Starachowice Zaprasza      więcej

  • Starachowice2

    Szkoła GV Starachowice Zaprasza         więcej

 

Global Village jest to prywatna szkoła języka angielskiego. Pierwszy Global Village został otwarty w styczniu 1992 roku w Kielcach, natomiast filia w Starawchowicach dwa lata później, w lutym 1994 roku. Od tego momentu nauczamy w rożnych miejscach w miescie, w 2010 roku przenieśióny wszystkie nasze dzialania do aktualnej bazy przyulicy 6 Wresznia.     School Small
     

W ciągu ostanich 20 lat nauczaliśmy tysiace mlodych uczniów, młodziezy i dorosłych oraz całe pokolenia rodzin uczace się angielskiego razem z nami w Global Village. Szkola została wykupiona przez obecnego wlaściciela w czerwcu 2014 roku.

   
Jaki firma braliśmy udział w kilku sponsorowanych przez UE projektach, takich jak "Lolipop" (Europejskie portfolio językowe on-line) i "Click *" (szkolenie nauczycieli w wykorzystaniu narzędzi technicznych i Internetu w nauczaniu języków obcych) - koordynowanie obu projektów w imieniu PASE. GV był również partnerem w angielski - niemiecko - polski - czeski projekcie "COMMPACT" (nauczanie języka polskiego i czeskiego na język angielskow i niemiesćow głośników). W latach 2010-2012 przygotowaliśmy materiały do ​​kursów on-line z języka angielskiego i niemieckiego dla branży hotelarskiej w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii i Polsce, jako główny element projektu "e-TALIA", koordynowanego przez Uniwersytet w Coventry. W 2007 roku Komisja Europejska nagrodzila Global Village prestiżowym European Language Label. W 2011 roku nasz projekt "Everyplace" stał się pierwszym polskim projektem kiedykolwiek przyjętym do językowego programu Unii Europejskiej.
     
Small Reception
  Nauczany w godzinach popołudniowych - od 15.00 do 20.00, od poniedziałku do piątku. W grupie jest od 8 do 12 uczniów. Uczniówie dzieleni są na grupy na podstawie wieku oraz poziomu języka angielskiego. Najmłodzi z naszych uczniów to 5 letni uczestnicy przedszkolnego kursu. 
 

Uczynny także uczniów Szkoły Podstawowj, Gimnazjum, Szkoł Średnich i dorosłych studentów. Native speakers są zatrudniani do pracy u boku polskich nauczycieli i pracują z grupami od J5 wzwyż.